У Вишневому знайшли пса, який пошматував обличчя дитини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/67896.jpg)
Жителів Вишневого та Київщини, зокрема, вразила новина. Ввечері 14 травня школярку вкусив пес. Більше 70 шрамів на обличчі та тілі восьмирічної дівчинки Насті: наслідки нападу тварини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60474868_1100489880159605_4426616715161370624_n-1.jpg)
Дівчинка вже пережила стрес, шок, а також операцію, хоча попереду ще довге лікування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60424309_2467206549956756_6737842821635506176_n.jpg)
В мережі Facebook знайшлися свідки нападу і висвітили історію зовсім по-іншому. Вони повідомили, що подружки, бажаючи розважитися, почали мучити пса і запихати йому в пащу траву, пісок та хотіли зробити фото на пам'ять.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/43597y.jpg)
Проте, батьки наголосили, що до пса чіплялися дві інші дівчинки - Аліна і Даша, а Настя тільки хотіла сфотографуватися з нею, і собака зреагував на телефон. Та зауважили, що це зараз вже не має значення, за собакою треба спостерігати і не допускати, щоб вона розгулювала на дитячих майданчиках.
Розібратися в моторошному інциденті допомогла поліція Київшини та небайдужі мешканці. За словами матері потеплілої Вероніки Тищенко, собаку вже знайшли та перевіряють чи не хвора вона на сказ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60630219_2108470662555684_4357419144140816384_n.jpg)
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел