У Вишневому розкажуть про еколюдину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/ekologiya-2000x1415.jpg)
7 жовтня о 14:00 у Вишневому відбудеться лекція "Як бути еколюдиною в Україні". Захід проводитиме екотренерка та співзасновниці ГО "Чисто.Вишгород", Галина Дубина у приміщенні Вишневої міської ради по вул. Святошинська, 29.
Захід організований за підтримки БО Олексія Поліщука "Такі як Всі" та Київської обласної молодіжної громадської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/eko.jpg)
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел