У Вишневому мітингують мешканці гуртожитку
Мешканці гуртожитку з Вишневого вийшли на вулицю мітингувати. Люди знаходяться у невіданні щодо складності ситуації із кількістю хворих на коронавірус у їхній будівлі. Також гуртожиток зараз знаходиться без подачі гарячої води та електрики. Одна з жительок повідомила про це на своїй сторінці у фейсбуці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96067219_250668429629869_4320248246598369280_o.jpg)
"Сьогодні нашим мешканцям увірвався терпець З нами досі так ніхто і не поговорив. Ніякої інформації, а ні адміністрація гуртожитку, а ні мерія, ні область ні район.... Хоть хтось.... Дякувати волонтерам та міськраді за допомогу харчами, а далі що? Так і без гарячого водопостачання, деякі так і без електропостачання? Як нам жити і за що? "