Новини
Новини Київської області
Анонси
Вишгород
Культура
Хороші новини

У Вишгороді відкривають школу гідів


Нині триває реєстрація на навчальний курс, організований у межах проєкту «Туристичний кластер Вишгородщини»

Вишгородщина має унікальну історію, що увійшла у Давньоруські літописи. Втім, є ще й давніші згадки про край, який може стати однією з туристичних перлин України. І хоч нині немало робиться для популяризації історичної спадщини Вишгородщини, свій туристичний потенціал вона ще не розкрила вповні.

Над тим, щоб змінити ситуацію, нині працює «Туристичний кластер Вишгородщини», який поставив за мету об’єднати ресурси індустрії гостинності, історико-культурний потенціал, сфери дозвілля і розваг, і створити продукт, привабливий для туристів.

Нині, у період карантину, ці галузі переживають не кращі часи. Однак саме цей період «Туркластер Вишгородщини» вирішив використати для того, щоб підготувати грунт для своєрідного «туристичного вибуху» в регіоні. Нині активно йде період інтеграції й навчання, розробляються нові туристичні маршрути.

А днями «Туркластер Вишгородщини» оголосив про набір слухачів на навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу «Туристичний гід м. Вишгород».

«Цей курс – для тих, хто хоче опанувати професію туристичного гіда та відчуває силу і наснагу до цього, або бажає підвищити кваліфікацію, розширити свої знання, вміння та навички. Курс розроблено досвідченими фахівцями туристичної справи - гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами за вимогою ДСТУ EN 15565:2016 (EN 15565:2008, IDT) «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів». Обмежень для навчання за віком та базовою освітою немає. Однак обов'язковою умовою для зарахування на курс є наявність диплома про вищу освіту (бакалавр, магістр). Всі методисти та тренери, члени Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» - сертифіковані міжнародними організаціями та  мають практичний  досвід  з підготовки фахівців. За результатами навчання видається Сертифікат. Курс навчання включає в себе лекційні, семінарські та практичні заняття.», пояснюють у «Туркластері Вишгородщини».

Тривалість навчання у школі гідів - 2 місяці. Заняття відбуватимуться як онлайн (що важливо на період карантину) так і офлайн і включають і лекційну роботу,  практику, тренінги  – все, що потрібно гідам для ефективної роботи з мандрівниками.

Зареєструватись на курс до 7 травня можна за посиланням.

Для зарахування на курс необхідно пройти співбесіду та надати такі документи:

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копії диплома про вищу освіту.

(Копії можна надіслати на емейл  tourcluster.v@gmail.com після реєстрації)

Контакти: 0674860101 Крістіна Коваль, координатор

Курс фінансує «Вишгородська місцева федерація роботодавців у сфері туризму».

Доплата від учасників 10% - 500 грн.

У результаті навчання слухачі курсу опанують такі навички та отримають досвід:

- методика підготовки та проведення пішохідної екскурсії;

- методика розробки авторських екскурсій;

- методика та практика інтерпретації історичної, культурної та природної спадщини;

- методика розробки та апробації туристичних маршрутів;

- використання інформаційних ресурсів при складанні контрольних текстів екскурсій;

- сучасні методики проведення екскурсій для різних груп екскурсантів.

ДОВІДКА. Ініціаторами Школи гідів є Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація гідів» та Організація роботодавців «Вишгородська місцева федерація роботодавців у сфері туризму».  Школа гідів м. Вишгород реалізується в рамках проєкту «Туристичний кластер Вишгородщини». Також розробляються комплексні туристичні маршрути Вишгородським районом (трансфер + проживання + харчування + екскурсії + повний супровід туриста), які будуть презентовані українським туроператорам та іншим партнерам для реалізації.