Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київщина-суспільство
Хороші новини

У Вишгороді цьогоріч мають добудувати дитсадок на 150 місць


Об’єкт, якого давно чекають у місті, споруджується у межах програми «Велике будівництво». Нині готовність об’єкту становить  70 %.

Вишгородці давно вже чекають нового дитячого садочка, який має зменшити дефіцит місць у дошкільних навчальних закладах. У цьому плані великі сподівання покладають на новий дитсадок, спорудження якого по вулиці Шкільній розпочалося ще у  вересні 2017 році, і який багато городян зазивають місцевим довгобудом. Тоді кошторисна вартість садочка становила майже 77 млн грн. У 2017-2019 роках об’єкт фактично профінансовано з місцевого бюджету та виконано робіт на суму 28,9 млн грн.

Так виглядало будівництво дитсадка 18 липня 2019 року. Фото "Погляду"

Втім, як зауважує Київська обласна держадміністрація, цьогоріч об’єкт таки мають добудувати, і повідомляє, що у межах проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» роботи активно ведуться – за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевих бюджетів.

«Кошти на добудову навчального закладу у 2020 році передбачено з державного фонду регіонального розвитку у сумі 13,7 млн грн, а решту коштів – 41 млн грн з міського бюджету м. Вишгород. Наразі реалізацію об’єкту продовжено за рахунок коштів місцевого бюджету та фактично профінансовано 8,9 млн грн», йдеться у повідомленні пресслужби КОДА.

Зазначається, що будівельна готовність об’єкту станом на 6 травня – 70 %. Завершити роботи планується протягом 2020 року.

Так виглядає спорудження дитсадка у травні 2020 р. Фото з Фейсбук-сторінки КОДА