У Вишгороді безкоштовно тренують юних велосипедистів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1115_velo_osn.jpg)
Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву "Промінь" запрошує хлопчиків та дівчаток 2006 - 2010 років народження в секцію велосипедного спорту
У Вишгороді працює Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву "Промінь", де тренування для юних спортсменів безкоштовні. Нині школа проводить набір хлопчиків та дівчаток 2006 - 2010 років народження в секцію велосипедного спорту. «Наші спортсмени виступають на всіх рівнях змагань, від регіональних всеукраїнських першостей, чемпіонатів України, кубках світу та чемпіонатах Європи та світу», повідомляє Федерація Велосипедного Спорту Вишгорода.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1115_velo3.jpg)
Тренувальний план юних спортсменів досить різноплановий. Сюди входить: загальна фізична підготовка; заняття в залі; тренування в басейні; ігрові методи тренувань; заняття на свіжому повітрі; тренування на тренажерах; розвиток спритності і координації рухів; спеціальна фізична підготовка; тренування на велосипедах на закритій території; комплекс спеціалізованих вправ; участь у підготовчих змаганнях.
Заняття проходять за адресою: Місто Вишгород, вул.Шолуденка, 14 (на території автошколи).
Телефон тренера: 098 721 04 77 (Олексій Павлович)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1115_velo2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1115_velo1.jpg)