Новини
Новини Київської області

У «Всеукраїнській школі онлайн» з'являться додаткові 399 уроків


Уряд виділив кошти  у розмірі 6 млн 792 тис. грн, що дасть можливість створити додаткові уроки для онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн».

Фото з відкритих джерел

Як повідомило Міністерство освіти і науки, відповідне рішення уряд ухвалив 31 березня.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет прокоментував: «Це дасть можливість створити додаткові 399 уроків для онлайн-платформи, яка вже сьогодні налічує 1260 еталонних уроків з різних предметів, необхідних для забезпечення дистанційного/змішаного навчання. Ще 660 уроків наразі проходять етапи перевірки і незабаром стануть доступними для загального користування на платформі».

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.

Нагадаємо, 6 квітня 2020 року в Україні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів, 28 квітня – для 1-4 класів.

У МОН зауважили, що ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Як повідомляв «Погляд», National Geographic запустив безкоштовну освітню онлайн-платформу для дітей.

«Погляд» розповідав, що в Києві знову суворі обмеження: траспорт лише за спецперепустками.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.