Новини
Україна
Біла Церква
Культура

У Володарці на Київщині відкрили перший в Україні музей викрадених рашистами речей

В експозиції – речі, зібрані ветераном на Київщині, у Харківській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

У Володарці на Київщині відкрили перший в Україні музей викрадених рашистами речей - зображення
Фото: Голос України

У Володарці на Київщині відкрили перший в Україні музей викрадених рашистами речей. Як повідомляють у виданні Голос України, нову експозицію в місцевому краєзнавчому музеї заснував учасник російсько-української війни Олександр Ушинський.

В експозиції – речі, зібрані ветераном на Київщині, у Харківській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях. Серед експонатів: пральна машинка, жіноча дублянка, шкіряні чобітки й інше взуття, парасолька, диктофон, колесо від велосипеда, ручні пилки, розплавлена мікрохвильовка.

"Усі ці речі рашисти викрали з домівок українців, щоб вивезти додому в росію, але були ліквідовані, а награбоване так і залишилося в згорілих танках, БМПшках і бліндажах", –

Голос України

Нагадаємо, в Україні створять кіноальманах "Війна очима тварин". Кінострічка має за мету розповісти пронизливі історії людей і тварин в умовах війни. Складатиметься кінострічка з 11 кіноновел про війну в Україні, які основані на реальних історіях.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.