У Василькові викрили черговий незаконний салон грального бізнесу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69231146_2424553910933100_7932666538283237376_n.jpg)
Працівники Васильківського відділу поліції спільно із працівниками місцевої прокуратури провели санкціонований обшук у закладі, який надавав незаконні послуги з азартних ігор.
У результаті обшуку вилучено готівки на суму в 11 тисяч гривень, комп’ютерної техніки у кількості 33 одиниці, чорнові записи з номерами телефонів гравців та відеокамери.
Також допитано громадян, які дійсно засвідчили, що в даному приміщенні надавались послуги грального бізнесу за допомогою комп’ютерів та через мережу інтернет.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69405931_2424554080933083_4144808113981095936_n.jpg)
У закладі працював касир, який приймав та видавав гроші за результатами азартної гри.
За даним фактом відкрито кримінальне_провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.
Наразі працівники поліції встановлюють коло осіб, причетних до організації незаконного грального бізнесу.