Анонси
Васильків
Культура
Київщина-суспільство

У Василькові вперше відбудеться поетичний вечір


14 лютого з нагоди Дня всіх закоханих у Василькові вперше буде організовано поетичний вечір.

фото з відкритих джерел

Організатор події – Молодіжна рада Василькова – обіцяє душевну атмосферу, інтимну лірику, вірші про кохання, смаколики, пісні під гітару.

Альона Шаленко, яка безпосередньо займається організацією поетичного вечора, журналісту «Погляду» розповіла, що ідея його проведення належить керівнику Молодіжної ради Василькова Івану Кушніренку.

Уже підтвердили свою участь у заході 6 поетів, серед них місцеві і запрошені. Також будуть читатись кращі перлини української лірики, присвячені коханню, виконуватись пісні про кохання.

«Головна мета – організувати простір для всіх бажаючих відпочити душею, для всіх, кому подобається такий вид відпочинку, – розповідає Альона Шаленко. – Це місце, де можна буде атмосферно провести час у колі однодумців, можливо, завести знайомства, поспілкуватись наживо».

Захід відбудеться 14 лютого о 19.00. Для участі в поетичному вечорі потрібно написати в особисті повідомлення Молодіжні раді Василькова у мережі Facebook. До участі допускаються усі охочі віком від 18 років. Місце проведення поки що узгоджується та буде повідомлено додатково.

«Погляд» також писав, що у Борисполі відбудеться Міжнародна виставка «Подих акварелі 2021».

Читайте про ірпінця Владислава Задворського, який пройшов перший етап відбору на участь у міжнародному мистецькому пленері «Кращий художник/The best artist 2021».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.