Новини
Васильків
Здоров'я

У Василькові відкрився мобільний пункт для ПЛР-тестування на COVID-19


Щоб збільшити кількість тестувань та зменшити черги, у Василькові за сприятливої погоди працюватиме мобільний пункт для проведення ПЛР-тестування на COVID-19 на території лікарні.

Пункт вперше запустив Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги 15 вересня. Першими, кого перевірили, стали освітяни міста, які мають симптоми захворювання. За день було взято рекордну кількість ПЛР-тестів – 265.

Як пояснили журналісту «Погляду» у закладі, цей захід дозволить забезпечити рівномірний розподіл навантаження та зменшення терміну очікування в черзі пацієнтів із симптомами коронавірусу.

Також у лікарні продовжує функціонувати інфекційний кабінет №109 на першому поверсі дорослої поліклініки та виїзна мобільна бригада.

Зверніть увагу, що тестування безкоштовне, однак проводиться лише за наявності симптомів або якщо людина є контактною особою. Щоб зробити ПЛР-тестування, потрібно звернутись до свого сімейного лікаря, який визначить саме ваш випадок та видасть направлення, вказавши місце взяття забору матеріалу для тестування (мобільний пункт, кабінет №109 або взяття біоматеріалу вдома виїзною бригадою).

Усіх відвідувачів просять дотримуватись дистанції та маскового режиму в місцях скупчення людей.

Раніше "Погляд" інформував, що вчені провели дослідження, в ході якого втановили: спів сприяє поширенню COVID-19.

З 14 вересня на Бориспільщині встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Що заборонено, читайте у статті.

Фото: Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги