У Василькові продавали неповнолітнім алкоголь і цигарки
5 лютого ювенальні поліцейські Василькова перевіряли, чи дотримуються місцеві заклади торгівлі чинного законодавства України, зокрема заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім. Знайшлись такі, які не дотримуються.
![У Василькові продавали неповнолітнім алкоголь і цигарки](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/83904316_627893111307261_81974381466615808_n.jpg)
Здійснивши рейд по місцевим торговельним точкам, працівники ювенальної превенції Васильківського відділу поліції виявили факт продажу слабоалкогольного напою та цигарок неповнолітній особі. У результаті було складено 2 адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Санкція статті передбачає штраф від 30-ти до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Як відомо, працівники поліції постійно проводять профілактичні заходи в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» та повідомляють продавцям і підприємцям про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.