У Василькові на приватне подвір’я підкинули вибухівку
Невідомий вибуховий предмет пошкодив паркан приватного домоволодіння, власник якого не пов’язує це зі своєю політичною діяльністю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/VybuhVasylkiv.jpeg)
Як повідомили журналісту ІА «Погляд» у Васильківському відділі поліції, подія сталась 20 жовтня близько 10 вечора. На місце інциденту прибула поліція, яка встановила, що внаслідок розриву невстановленого предмета частково було пошкоджено паркан. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Також на місці події були присутні слідчі, керівництво Васильківського відділу поліції, рятувальники, фахівці криміналістичної лабораторії та вибухотехніки поліції Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/VybuhVasylkiv2.jpeg)
На сайті поліції Київської області повідомляється, що правоохоронці встановлюють всі обставини події, опитують свідків та очевидців. Триває комплекс оперативно-розшукових заходів для встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
"Погляд" також інформував, що в Україні за рік виявили понад 56 тис. вибухонебезпечних предметів.
Дивіться наш сюжет про довгоочікуване новосілля.