Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

У центрі Києва висадять тюльпани, подаровані Королівством Нідерланди


27 листопада об 11:00 в рамках спільного українсько-нідерландського культурного проекту «Фестиваль тюльпанів», на Михайлівській площі висадять цибулини цих квітів. Захід приурочено до 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть наступного року.

100 тисяч тюльпанів подарувало Королівство Нідерланди. Квіти висадять біля будівлі Міністерства закордонних справ України. На клумбі та смузі біля Свято-Михайлівського собору, а частину – на Майдані Незалежності, повідомляє Офіційний портал Києва.

фото з відкритих джерел

Відомості про квіти:

Для висадження на центральних площах столиці були передані тюльпани сортів Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk. Усі вони розпускаються в квітні-травні. Висота квітів від 40 до 60 см залежно від сорту, що дозволить створити об’ємні геометричні малюнки. Гамма кольорів: жовтий, жовтогарячий та червоний.

Захід проводиться за ініціативи Почесного консула України у м. Амстердам та за підтримки Надзвичайного та Повноважного Посла України в Нідерландах

Раніше «Погляд» повідомляв, що пам’ять загиблих Героїв Майдану вшанували виведенням нового сорту ірисів.

Читайте також про те, що в Україні з’являться поштові марки із запахом лаванди.