У центрі Києва "розквітло" каструльне деревце
В столиці на вулиці Бориса Грінченка, з боку Прорізної з’явилася незвичайна інсталяція у вигляді каструльного деревця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93596928_932834667148511_7314482330477789184_o.jpg)
Воно перегукується з Деревом зі стільцями на Майдані. Новину про нову вуличну прикрасу опублікувала у Киевские истории Олена Андурова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93245416_932834700481841_8814624616384299008_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92948751_932834827148495_602790735778938880_o.jpg)
"Незважаючи на похолодання, вже розпустилися маленькі листочки, розквітає магнолія, японська айва та вишня, щосили квітне форзиція, абрикос, на клумбах зачервоніли тюльпани, кульбабки всюди, навіть на каменях! Птахи оновлюють гнізда. В парку стоять багатоголосі співи. Весна, весна!", - поділилася весняним настроєм автор допису.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93160529_932834767148501_133262187970953216_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93207724_932835290481782_5659463609776865280_o.jpg)