У Трушках на Білоцерківщині відкрили майданчики для міні-футболу та з вуличними тренажерами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67168463_1271262573030498_3817272563663372288_n_0.jpg)
У Трушках Фурсівської ОТГ, що в Білоцерківському районі, на території загальноосвітньої школи (площа Центральна, 2) відбулося свято спорту – урочисте відкриття спортивного майданчику для міні-футболу та майданчику з вуличними тренажерами в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту "Київщина спортивна" на 2017-2020 роки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67204031_1271261856363903_8587935108630052864_n.jpg)
Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовувався стадіон за рахунок місцевих бюджетів, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67217942_1271244506365638_8784497761560035328_n.jpg)