У трьох селах Васильківщини відновлюють газопостачання, припинене через аварію
24 листопада о 17:40 у Васильківському району у трьох селах було припинено газопостачання у селах Діброва, Багрин та смт Калинівка. Без газу залишилися 2100 абонентів Васильківщини.
![У трьох селах Васильківщини відновлюють газопостачання, припинене через аварію](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76706706_2742816505748934_395371775619235840_n.jpg)
Про це повідомляє Київоблгаз. Зокрема, у селі Багрин газопостачання було припинено через те, що на газорозподільчому пункті спрацювала автоматична система безпеки, яка перекрила запобіжний запірний клапан.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76937539_2742816509082267_2201617991324401664_n.jpg)
На усунення несправності було направлено 12 бригад АДС та 9 робочих груп ВБГО Васильківського району. Наразі відновлювальні роботи на стадії завершення. Тож газопостачання у с. Багрин має з’явитись сьогодні, 25 листопада, протягом дня. Також нині розпочинається пуск газу до села Діброва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77106966_2742816599082258_5888296164477894656_n.jpg)
Увага! Усіх споживачів газу, у яких відсутнє газопостачання, просять перекрити крани перед газовими приладами у цілях безпеки. Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів природного газу.