Новини

У Тарасівки є шанс: громада виграла апеляцію по детальному плану з багатоповерхівками


Фото: РБК-Україна

25 червня у Шостому апеляційному адміністративному суді розглянули апеляційну скаргу Тарасівської сільради, яка намагалась зберегти свій детальний план з багатоповерховими будівлями.

Судді швидко провели нараду та вирішили відмовити в її задоволенні, таким чином, ставши, як і суд першої інстанції рік тому, на бік мешканця Тарасівки Володимира Гуцуляка та депутата сільради Юрія Середи.

Нагадаємо, що у 2017 році двом позивачам вдалось скасувати рішення сільської ради про затвердження детального плану, у якому з’явився величезний житловий квартал. Однак керівництво села не зупинилось і подало апеляцію, яку виграло. Гуцуляк та Середа за підтримки громади села подали касацію, яку суд задовольнив частково, а 25 червня апеляційний суд розглянувши повторно апеляційну скаргу ради, відмовився її задовольнити. Тобто, громадяни ще раз домоглися скасування рішення сільради.

Аргументи Юрія Середи проти детального плану залишились незмінними. "Громадяни, які подавали пропозиції до сільської ради, не були враховані. Погоджувальну комісію по плану не було створено. Було порушено порядок оприлюднення документу. Є порядок оприлюднення актів. І цей порядок визначений Законом України "Про місцеве самоврядування" дотриманий не був. Також вважаю, що поданий на громадські слухання детальний план відрізняється від того, який розглядався сільською радою і від того, який був затверджений", - заявив депутат на судовому слуханні.