Буча
Суспільство

У Святопетрівському цього року почнетсья будівництво нового садочка

Дошкільний навчальний заклад зможе прийняти 110 маленьких вихованців.

У Святопетрівському цього року почнетсья будівництво нового садочка - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у пресслужбі Київської ОДА. Тож, у селі Святопетрівське Бучанського району вже цього року почнуть будувати новий дитячий садок. Об'єкт входить до програми "Велике будівництво".

"Наша мета, збільшувати надалі кількість місць у садочках і щоб вони були такими, де діти зможуть проводити свій час у комфортних умовах сучасного освітнього середовища. Одним з таких об‘єктів буде новий садочок у с. Святопетрівське", – зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

В КОДА наголосили, що будівництво садочка дозволить зменшити диспропорцію у вихованні та навчанні дітей на рівні первинної ланки загальноосвітньої державної системи освіти в селі Святопетрівське Білогородської ОТГ Бучанського району.

Завдяки проведеним роботам буде створено 110 місць для дошкільнят та 12 місць вихователів. Вартість проєкту складає 106 мільйонів гривень.

Між тим, на Васильківщині школу реконструюють під дитсадок. Роботи у частині приміщень Калинівської школи №2 мають завершити до кінця 2023 року, тут розміщуватиметься заклад дошкільної освіти на 40 дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.