Новини
Культура
Київщина-суспільство
Київ

У столиці відбувся Перший київський форум толерантності


9-10 листопада у столиці пройшов Перший київський форум толерантності (міжетнічна та міжконфесійна платформи). Захід відбувався у змішаному форматі — онлайн та офлайн.

скрін з відео

Форум толерантності відбувся за ініціативи та підтримки Департаменту культури та мав на меті об’єднати та консолідувати всі етнічні громади і конфесії Києва, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Представники різних національних громад та релігійних общин займають активну соціальну позицію в суспільному житті столиці. Вони розбудовують економіку та культуру міста, вкладають свою працю, уміння й творчий доробок для того, щоб Київ став спільним затишним домом для киян, незалежно від їх національної та релігійної приналежності. Саме їхні спільні зусилля можуть забезпечити потужний потенціал для успішного розвитку нашої столиці, а започаткування такого заходу та напрацювання його учасників дозволять більш зважено підійти до реалізації тих завдань, які міська влада ставить перед собою, розробляючи нові перспективи розвитку міста», – наголосила директорка Департаменту культури Діана Попова у вітальному слові.

Програма Першого київського форуму толерантності складалась із двох платформ. У рамках заходу пройшов конкурс наукових доповідей та форуму представників етнічних громад та конфесій.

Раніше «Погляд» повідомляв, що Всесвітній кліматичний форум в Глазго перенесено на 2021 рік