Новини
Васильків
Спорт
ПроХОРОШЕ

У спорті сила: на Васильківщині відкрили два воркаут-майданчики


У с. Путрівка та смт Гребінки днями були відкриті майданчики для занять воркаутом із тренажерним комплексом та штучним покриттям.

За інформацією КОДА, нові майданчики з’явились на території опорних навчальних закладів. Їх будівництво виконувалось у рамках програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. При цьому обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків закуповуються Київською обласною державною адміністрацію, а встановлення об’єктів проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

На урочистому відкритті об’єктів перший заступник голови КОДА  Олександр Скляров зауважив: «Відкриття нових спортивних об’єктів – знакова подія для всієї області. Молодь Київщини завжди бере активну участь у змаганнях різних рівнів, тож сучасні воркаут-майданчики дозволять ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатимуть юним спортсменам у професійному зростанні».

Також представники Київської ОДА проінспектували спортивну інфраструктуру Васильківщини. Завітали до с. Плесецьке, де зводиться мультифункціональний спортивний майданчик із гумовим покриттям розміром 32×18 м для занять ігровими видами спорту. За проєктом, поряд з ігровим полем буде встановлено два вуличні тренажери. Вартість комплекту спортивного обладнання, закупленого і переданого Київською ОДА до Плесецького цьогоріч, складає 840 тис. грн. Облаштовування даного об'єкту відбувається коштом місцевого бюджету.

Раніше «Погляд» інформував, що на Київщині відкрито нові спортмайданчики.

Дивіться наш сюжет про новий спортивний майданчик у с. Луб'янка.

Фото: КОДА