У Славутичі відбудеться Асамблея молодих архітекторів Європи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71887207_2439918199396233_6435999241696444416_n.jpg)
З 27 травня по 7 червня 2020 року за підтримки муніципалітету в Славутичі відбудеться Асамблея Молодих Архітекторів Європи. Протягом цього часу 200 спеціалістів та студентів з 50 країн світу приїдуть до міста, щоб разом взяти участь в масштабному архітектурному експерименті.
Подія відбудеться в закинутій будівлі поліклініки, яка стане тимчасовим житлом для всіх учасників та творчим простором для численних майстер-класів. Задля цього, спільними зусиллями волонтерів та муніципалітету, поліклініку заздалегідь піддадуть частковій реновації. Це стане поштовхом для збереження будівлі, як унікального спадку модернізму, та для пошуку нових шляхів її використання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71638219_2439918826062837_9075301763719888896_n.jpg)
Не лише поліклініка, але й все місто стане середовищем для інтернаціонального обміну досвідом та неформальної освіти. Мешканці будуть запрошені для участі в освітніх та мистецьких подіях, та матимуть нагоду познайомитися з архітектурним досвідом різних країн.
Контактна інформація щодо участі славутичан, зокрема громадських організацій, підприємців та інших зацікавлених осіб у події: +380 (4579) 2-10-90, директор КП "Агентство регіонального розвитку" Славутицької міської ради Арина Старовойтова.