Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

У SkyUp Airlines змінили правила перельоту пасажирів і перевезення багажу


З 16 січня 2020 року у SkyUp Airlines вступають в силу нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.

 Про це повідомляє прес-служба центру транспортних стратегій.

Так за новими правилами, тарифи Standard і Flex передбачають перевезення пасажиром однієї одиниці багажу вагою до 23 кг і сумою трьох вимірів не більше 158 см. Обмежень на суму розмірів раніше не було.

Водночас норма багажу для дитини до 2 років становить 10 кг і 115 см у сумі вимірів тільки для цих двох тарифів, хоча раніше такі ж норми були прописані для всіх тарифів.

Нестандартний багаж тепер повинен важити до 75 кг, замість 80 кг обмеження, як раніше. Його розміри повинні вписатися в параметри 40х55х115 см. Раніше за правилами він просто повинен був поміщатися на окремому кріслі. Ця послуга при оформленні на сайті обійдеться пасажиру в 40 євро, а от при оформленні в аеропорту дещо дорожче - 60 євро.

Звичні розміри ручної поклажі не змінилися – до 7 кг і до 55х40х20 см. Але тепер з'явилися нові вимоги до додаткових одиниць ручної поклажі: загальна вага додаткових предметів, окрім їжі для дітей, не повинна перевищувати 3 кг і параметри 35х20х10 дсм. Харчування для дитини - вага до 5 кг, параметри 40х30х20 см.

Також можна придбати додаткове місце під ручну поклажу – до 5 кг і до 55х40х20 см. Це коштуватиме 25 євро.

Суму вимірювань розмірів для спортивного спорядження збільшили з максимальних 300 см до 330 см. При цьому перевезти інвентар можна і безкоштовно, якщо його загальна вага разом із багажем не перевищує 23 кг.

У випадку, коли загальна вага більше, доведеться заплатити 25 євро при оформленні на сайті або 50 євро при замовленні послуги в аеропорту.

Що стосується перевезення дітей, то відправити дитину без супроводу в межах України, попередньо оформивши відповідну послугу, можна у віці від 5 до 14 років, а за кордон – від 5 до 16. Раніше ці послуги допускалися для дітей від 2 років.

Щодо тварин, то до цього правила SkyUp дозволяли брати в салон "дрібних тварин", а тепер ця формулювання змінилася на "котів і собак". Максимальна дозволена вага збільшилась з 7 до 8 кг.

Раніше дозволялося, щоб параметри контейнера для тварини в сумі трьох вимірів не перевищували 115 см, а тепер діятиме більш чітке визначення - 50х40х20 см.

У багажному відділенні можна перевозити тварин вагою до 23 кг з кліткою, параметри якої становлять до 310 см у сумі трьох вимірів.

Перевезення тварини в салоні коштуватиме його власнику 40 євро за умови купівлі послуги на сайті і 50 євро в аеропорту. У багажному відділенні відповідно 80 і 100 євро.