У школах і садочках Бучанської ОТГ із 13 березня до 3 квітня - карантин
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/karantin_5.jpg)
Нещодавно ми повідомляли про те, що у місті Буча на Київщині, на відміну від столиці, поки не збирались призупиняти освітній процес.
Проте надійшла зареєстрована Постанова Кабінету Міністрів України та рекомендації Міністерства освіти і науки України, тож заходи з протидїї коронавірусу в Бучанській ОТГ та регіоні посилюють.
Ось що з цього приводу зазначив бучанський міський голова Анатолій Федорук на своїй сторінці у Фейсбук: "Відповідно до розпорядження міського голови в школах та дитячих садочках ОТГ оголошується карантин з 13 березня до 3 квітня. Ще раз наголошую,що в нинішній ситуації важливо не панікувати і вчасно звертатися до вашого сімейного лікаря. Оксана Джам, Лариса Матюшенко завжди готові відповісти на ваші запитання. Будьте здорові і бережіть себе!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200311_213959.jpg)