#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бориспіль
Події

У селах Бориспільщини планують реконструювати системи водопостачання

18.01.2022
Йдеться про реконструкцію системи водопостачання та водовідведення сіл Іванкова, Великої Стариці, Лебедина, Кучакова та Тарасівки.

У селах Бориспільщини планують реконструювати системи водопостачання - зображення
Фото: pixabay

Управління ЖКГ та капітального будівництва виконкому Бориспільської міськради замовило розробку проєктно-кошторисної документації реконструкції системи водопостачання кількох сіл громади.

Про це пише ресурс Вісті, посилаючись на дані системи Prozzorro.

Роботи планують проводити в Іванкові, Великій Стариці, Лебедині, Кучаковому та Тарасівці.

Розробка проєктної документації обійдеться у 200 тисяч гривень, а ще 100 тисяч коштуватиме розробка проєктно-кошторисної документації на реконструкцію системи водовідведення у селах Іванків та Лебедин. 

Видання зазначає, що у Тарасівці та Любарцях існує низка проблем з водопостачанням – фізична зношеність водогону, побудованого ще в 60-х роках минулого століття, невідповідність води нормам та регулярні прориви труб. Давно потребує ремонту й стара водонапірна вежа у Тарасівці.

 Нагадаємо, у Білій Церкві планують реконструювати парк ім. Шевченка. Лише на виготовлення проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи об'єкту витратять 1 131 450 грн.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.