![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_3967.jpg)
Щорічно 1 червня в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії, покликане привернути увагу громадськості до захисту прав дитини. Приірпіння не залишилося осторонь святкувань.
З нагоди свята було організовано низку заходів для дітей. Зранку до вечора на малечу чекали концерти, розваги, ігри та забави, цікаві конкурси, караоке, майстер-класи, анімація, аквагрим, смачні частування, солодощі, приємні сюрпризи та незабутні враження…
Так, у
Бучі Свято дитинства розпочалося із малюнків на асфальті
«Я – дитина» та
«Яскраве літо». Крім цього діти майстерно вимальовували свої бажання, з тим, аби вони обов’язково втілилися у життя.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34089645_772231829649890_7995295111443382272_n.jpg)
Різноманітні майстер-класи на будь-який смак не залишили нікого з дітей байдужими.
Інформаційно-просвітницький захід під назою
«Захищені права – щасливе дитинство» нагадав усім присутнім про обов'язкове дотримання прав дитини, серед яких - право на освіту, відпочинок, свободу думки та релігії, на захист від насилля та експлуатації дитячої праці.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34101043_772231682983238_7610349360345251840_n.jpg)
Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І 1 червня – це не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34069160_772295802976826_5624526786718072832_n.jpg)
Конкурс повітряних фантазій
«Разом веселіше», театр на ходулях
«Хайлайте», дитячі вистави
«Пригоди Буратіно», «Країна корисних порад» – ці та інші заходи, організовані для бучанських дітлахів у різних локаціях міста, не лише знайомили, об’єднували та згуртовували дітей, а ще й дарували щирі дитячі емоції та чудовий настрій.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/4.jpg)
У
Ворзелі більшість заходів до Дня захисту дітей провели на площі поблизу Центру культури «Уваровський дім». Розпочалося свято вітальним словом Ворзельського селищного голови Лариси Федорук та найщирішими побажаннями юному поколінню.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_4002.jpg)
По тому оригінальними виступами вихованців родинного центру розвитку і творчості «Ворзель-клуб» розпочалася концертна програма. Усіх присутніх на святі юні талановиті танцівники привітали хореографічними композиціями
«Смайл» та
«Прибульці з планети Танець».
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_4032.jpg)
Привітала юних ворзелян зі святом і гостя з Ірпінського ЗЗСО №11, учениця 1 класу, вихованка театру-студії «Фабрики зірочок вокалу»
Варвара Сєдун пісенними композиціями
«Я живу на рідній Україні» та
«Нехай радіють усі».
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_3977.jpg)
Учасники ворзельського святкового дійства мали можливість зануритися у світ дивовижних хімічних експериментів в інтерактивному
«Науковому шоу від професора Умкіна»; взяти участь в атракціоні
«Лазерні ігри»; виявити музичні здібності та довести спроможність володіння музичними інструментами разом із
«Музикашками-Барабашками».
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_4014.jpg)
Раз за разом ведуча свята
Ірина Тищенко оголошувала конкурси та ігри. Усім до душі припала сімейна розвага
«Неймовірні пригод Маші та Ведмедя».
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_4027.jpg)
Крім іншого, у парку працювали різноманітні дитячі атракціони, можна було придбати ексклюзивні іграшки та вироби хенд-мейду від талановитих ворзельських майстринь
Ірини Кирилишиної, Наталії Ошкало та інших.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34134738_636420323383984_7138794137729368064_n.jpg)
У
Гостомелі святкове дійство для дітей відбувалося на площі поблизу Культурно-оздоровчого комплексу.
Для усіх запрошених гостей, батьків та мешканців селища діти представили свої кращі концертні номери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34165037_636420000050683_2731622101021622272_n.jpg)
Яскраві костюми, енергія танцю, мелодійність пісень зробили концертну програму зворушливою та створили атмосферу справжньої казки.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/6.jpg)
Конкурси, розваги, анімація, майстер-класи, аквагрим, атракціони – обрати до душі було що кожній дитині. А присутність на святі кумедного Ведмедя додавала позитиву і посмішок.
А ще цього дня діти мріяли... Найбільша мрія Каті Каплі, щоб закінчилася війна і щоб батьки повернулися у сім'ї.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/34284524_636425533383463_4943500902360154112_n-326x580.jpg)
Радісним фіналом Свята дитинства у Гостомелі стало частування малечі смаколиками.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/7.jpg)
Організатори Дня захисту дітей у Приірпінні доклали максимум зусиль, зробили все задля того, щоб усі дітки почувалися щасливими і щоб у них залишилися найтепліші спогади про веселкове Свято дитинства.
![У Приірпінні відсвяткували День захисту дітей](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/IMG_4035.jpg)
Тож нехай не лише 1 червня, а щодень для наших дітей – цвіту Землі, найдорожчого скарбу, буде сповнений турботою, щасливим дитинством, мирним небом, лише позитивом та посмішками!