Новини
Всесвіт
За кордоном

У понеділок NASA оголосить про «нове захоплююче відкриття про Місяць»


Швидше за все, воно буде стосуватися програми Artemis.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на сайті космічного агентства.

Згідно з останнім повідомленням NASA, в понеділок, 26 жовтня, космічне агентство оголосить про «нове захоплююче відкриття про Місяць».

«Нове відкриття зробить вагомий внесок в зусилля NASA із вивчення Місяця і подальшого дослідження далекого космосу», – заявляє агентство.

Зазначається, що нові результати були надані стратосферною обсерваторією інфрачервоної астрономії (SOFIA).

Довідка. SOFIA – це найбільша в світі повітряна обсерваторія, яка насправді є літаком Boeing 747SP модифікованим для розміщення великого телескопа-рефлектора. На відміну від наземних телескопів, SOFIA знаходиться на висоті приблизно 11 км над землею, високо в стратосфері нашої планети. Тобто обсерваторія височить над 99% атмосфери, яка блокує інфрачервоні хвилі, що дозволяє нам більш детально досліджувати Всесвіт.

Також в NASA натякнули, що відкриття, про яке стане відомо на початку наступного тижня, стосуватиметься програми Artemis – амбітного плану по поверненню людей на Місяць в 2024 році, який стане відправною точкою для початку дослідження Марса в 2030-і роки.

Аудіобріфінг транслюватиметься в прямому ефірі на веб-сайті агентства в понеділок, 26 жовтня, о 12:00 за східноєвропейським часом.

Як повідомляв «Погляд» раніше, щоб доставити людей на Місяць, NASA готує величезну ракету. Також нещодавно в космічному агентстві підтвердили висадку жінки-астронавта на супутник Землі в 2024 році.