Новини
Новини Київської області

У Переяславі фарбують зброю


Небайдужі жителі Переяслава-Хмельницького та працівники музею 3 травня взялися чистити і фарбувати
бронетанкову, артилерійську та автомобільну техніку, що розташована на Меморіалі Слави.

Працівники Заповідника запросили до участі жителів міста в наданні посильної допомоги по проведенні робіт (підготовка предметів до консервації, – видалення іржі, старої фарби та упорядкування прилеглої території).


Першими на цей заклик відгукнулися студенти та працівники місцевого педагогічного університету. В обідню пору, 3 травня, близько трьох десятків молодих та активних людей, з числа працівників та студентів закладу, вже активно фарбували техніку, збирали папірці та іншу вторсировину, розкидану невігласами, виривали траву між плитами на яких розташована техніка,  замітали та загрібали прилеглу територію. Робота кипіла із неабияким молодечим запалом.

Колекцію військової техніки зібрав Михайло Сікорський український історик і культуролог, директор Переяслав-Хмельницького історичного музею (19511979), Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» (19792008), з 2008 і до самої смерті був почесним генеральним директором Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

Міська рада Переяслава-Хмельницького