Новини
За кордоном

У Пентагоні пояснили, якими будуть наслідки для Росії в разі вторгнення в Україну (ВІДЕО)

Заходи матимуть економічні наслідки для російського керівництва та народу.

У Пентагоні заявляють, що Сполучені Штати розглядають наймасштабніші дії для стримання Російської Федерації на випадок нової агресії щодо України.

За словами речника Міністерства оборони США Джона Кірбі, поки що є можливість запобігти цьому шляхом дипломатії.

"Я думаю, ми дуже чітко повідомили пану Путіну про економічні наслідки, з якими він і російський народ можуть зіткнутись, якщо він здійснить подальше вторгнення до України", – зазначив він.

Також Джон Кірбі наголосив, що ситуацію не можна доводити до конфлікту.

Водночас залишаються неясними подальші плани президента РФ Володимира Путіна. На думку американської влади, він ще не ухвалив остаточного рішення про ймовірний новий військовий наступ на Україну.

"Я маю на увазі, що ми дійсно вважаємо, що на даний момент він ще не прийняв рішення про те, чи почати чергове вторгнення чи вторгнення будь-якого масштабу в Україну, але у нього набагато більше можливостей, доступних йому зараз, ніж він навіть лише два тижні тому", — додав він.

Нагадаємо, Сполучені Штати готові чинити тиск на Росію через накопичення військ біля кордонів України.

Зі свого боку, посол України в США Оксана Маркарова попередила, що президент Росії Володимир Путін прагне здійснити "атаку на демократію", а не лише на країну.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.