У одній із шкіл Бориспільщини з'явилася «Медіатека»
Мова йде про школу у селі Вороньків, Вороньківської ОТГ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/153897447_5197286736980381_4704347066129281051_n.jpg)
На презинтацію освітнього простору з'їхалися всі директори ОТГ.
Про це розповідає працівник Виконавчого комітету Вороньківської сільської ради, Віктор Кравцов.
Простір передбачає одночасну реалізацію кількох освітніх проєктів (напрямків роботи):
1. «Відкритий освітній простір»;
2. "Bookcrossing";
3. «Учнівська конференція»;
4. «Учительська конференція»;
5. «Позакласна гурткова робота»;
6. «Конкурси" ("Hand Maid», виховні заходи, дозвілля).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/153300899_5197286723647049_3294811516967087138_o.jpg)
Кравцов зауважив, що у класних керівників тепер є вибір де провести виховну годину, творчий конкурс, інтелектуальні змагання типу "Брейн ринг" тощо. В адміністрації школи є простір для організації та проведення вчительської чи учнівської конференції, педрад, навчання, онлайн-тренінгів. В учнів - місце для дозвілля, вільний доступ до системи Bookcrossing, місце для проведення вільного часу, спілкування.
«А ще педагоги розглядають медіатеку як так званий коворкінг-центр, місце для дискусій, особистий мультимедійний простір, місце для неформального спілкування, отримання знань та інформації в невимушеній формі. Медіатека розрахована на широкий загал відвідувачів: школярі; вчителі-предметники; особи, що займаються самоосвітою»,-наголосив Кравцов.
Функціональна організація медіатек формується по принципу організації єдиного простору, що ділиться, в свою чергу, на три зони:
· Зона для читання книг і періодики;
· Комп’ютерний та телекомунікаційний блок;
· Зона відпочинку (релаксу).
У сучасній медіатеці можливе проведення уроків, зустрічей, семінарів, індивідуальних занять з дітьми з особливими потребами. Особливістю медіатеки є сучасний інтер’єр та наявність мультимедійного обладнання.
Як повідомляв «Погляд», у школах Бориспільщини може з’явитися новий предмет.
«Погляд» розповідав, що в Україні запрацювала безкоштовна школа онлайн-безпеки дітей.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.