#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Надзвичайні ситуації

У Національній гвардії підтвердили загибель своїх військових на Житомирщині

22.05.2020 Оксана Кириленко 0

Загинуло три нацгвардійця.

У Бригаді швидкого реагування Національної гвардії України повідомили, що у цій страшній трагедії загинув старший сержант Вульчин Віталій Степанович.

«Він тільки-но повернувся з фронту, де 8 місяців обороняв нашу країну від маріонеточних бойовиків та кадрових військових сусідньої східної країни. Пройшовши запеклі бої на Світлодарській дузі, де кожного дня смерть дихала йому в спину, страшна трагедія підкралася на мирній землі. Він був застрелений уві сні, коли відпочивав на заслуженому відпочинку зі своїми друзями».

Також у НГУ розповіли про загибель іще двох військових, це - молодший сержант Мамиченко В. Л. та старший солдат Москалець А. В. Військовослужбовці знаходилися у відпустці, яка була їм надана після тривалого перебування на ротації в районі проведення ООС.

Нагадаємо, 22 травня біля приватних ставків місцевий житель, орендар ставка, під час конфліктної ситуації із мисливської рушниці вбив сімох відпочивальників із Києва. Жертвами стрілянини на ставку стали учасники АТО на Донбасі.