У Миронівці будують фізкультурно-оздоровчий комплекс
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72656917_538919160229890_3537500704694337536_n.jpg)
Перший заступник міського голови Миронівки, разом з начальником гуманітарного відділу, спеціалістом І-ої категорії з питань містобудування і архітекури та директором Дитячо-юнацької спортивної школи перевірили хід робіт на об’єкті будівництва нового фізкультурно-оздоровчого комплексу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73286767_538918786896594_7538456199130251264_n.jpg)
На даний момент розпочався новий етап монтажу конструкцій у зв’язку з налагодженням фінансування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73513550_538919050229901_6282348453129355264_n.jpg)
"Зараз відбувається армування основи для майбутніх стін, яка згодом бетонуватиметься", - прокоментував ситуацію бригадир будівельників. Спеціаліст показав розташування майбутніх сходинок, ліфтової та ін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72877474_538919070229899_6745996847111733248_n.jpg)
Роботи проводитимуться аж до настання холодів, доки дозволятимуть погодні умови. До слова, сучасні технології будівництва дозволяють працювати при температурі -15.