Суспільство
Україна-суспільство

У МОЗ пояснили, що робити, якщо не підтягнувся сертифікат про бустерне щеплення

Міністерство опублікувало відповіді на найбільш поширені питання щодо сертифікатів бустерної вакцинації в додатку "Дія".

У МОЗ пояснили, що робити, якщо не підтягнувся сертифікат про бустерне щеплення - зображення

Пресслужба МОЗ на фейсбук-сторінці повідомила, що робити, якщо після бустерного COVID-щеплення громадяни не можуть сформувати в "Дії" відповідний документ.

"Отримали ваші питання стосовно COVID-сертифіката в "Дії" для щеплених бустерною дозою та відповідаємо, що робити, якщо: новий COVID-сертифікат не з'явився у "Дії"; документ не підтягується, навіть якщо перезамовити сертифікат; після оновлення запиту в застосунку отримали два сертифікати, один з яких зі зменшеним терміном дії", – йдеться у повідомленні.

У МОЗ пояснили, що робити, якщо не підтягнувся сертифікат про бустерне щеплення - зображення
У МОЗ пояснили, що робити, якщо не підтягнувся сертифікат про бустерне щеплення - 1 - зображення
У МОЗ пояснили, що робити, якщо не підтягнувся сертифікат про бустерне щеплення - 2 - зображення

Також у МОЗ повідомили, що для того, щоб отримати сертифікат, достатньо надіслати запит на порталі чи в застосунку "Дія". Зробити це можна в перший же день введення дози вакцини проти COVID-19.

Раніше повідомлялося, що в "Дії" з’явився новий COVID-сертифікат для щеплених бустером. Технічний функціонал для нових цифрових документів про щеплення вже запустили.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.