У міськраді Броварів традиційно відбувся молитовний сніданок
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-29_13-59-06.jpg)
Близько 20 учасників, серед яких були депутат, вчителі, священники, журналісти, працівники мерії, начальник відділу культури та відділу сім‘ї і молоді, прочитали історію народження Христа Спасителя, яка стала початком нашої ери.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-29_11-45-442.jpg)
Учасники дискусій акцентували, що підготовка до Різдва - це не лише прикрашання ялинок та декорацій. Найголовніше очистити душі, подбати про ближнього, зробити подарунки для нещасних дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-29_11-45-45.jpg)
Духовна рада, яка представляє інтереси релігійних громад міста, запропонувала організувати ряд зустрічей з народним депутатом, міським головою та місцевими депутатами.