Новини
Біла Церква
Здоров'я

У міській лікарні № 3 – четверо хворих на коронавірус, - мер Білої Церкви (ВІДЕО)

27.03.2020 Александр Чернышенко 0

Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий розповів у своєму сьогоднішньому відеозверненні про епідемічну ситуацію у місті.

За його словами, жінка, яка 25 березня народила дитину в Білоцерківському пологовому будинку, переведена до міської лікарні № 3. Кожен хворий на коронавірус знаходиться в окремому боксі. Лікарі, які наглядають за цими хворими, забезпечені всіма засобами захисту.

Один хворий на жаль продовжує перебувати у тяжкому стані, у решти – стан задовільний. Ще 5 хворих перебувають під підозрою, вони очікують на результати тестів на коронавірус.

Крім того, під наглядом лікарів сімейної медици перебувають 72 особи, які контактували з хворими на коронавірус. Всі вони знаходяться в ізоляції. Двічі на день в телефонному режими звітують про свій стан здоров’я. Наразі жодних ознак коронавірусної інфекції не виявлено.

Стосовно роботи соціального захисту та територіяльного центру: у місті працює 3 мобільні бригади, які доставляють необхідні речі одиноким, хворим людям, які практично не виходять з дому.

45 соціальних працівників щодня обстежують літніх людей, міряють температуру, проводять дезінфекцію приміщень, приносять воду, продукти, готують їсти, розносять пайки. Задіяно 3 машини, які розвозять пайки людям, що звернулись на гарячу лінію. Це 50 осіб, люди похилого віку, одинокі, які потребують допомоги. Також мобільна група передає інформацію на черговий телефон по субсидіям, пільгам та іншим послугам, які надаються соцзахистом.

Щодо санітарної обробки Білої Церкви, то у місті працюють загони ДСНС, комунальні служби. Обробку роблять в нічний і вечірній час, оскільки вдень на сонці хлор випаровується і ефект від такої обробки не дає бажаного результату. Місто закупило ще 30 розпилювачів, щоб можна було здійснювати обробку і прибудинкових територій.

Головна проблема у місті, за словами Геннадія Дикого – це дефіцит засобів захисту та лікувальних препаратів на ринку України. Проте сьогодні міська влада для лікарні № 3 придбала пересувний рентген-апарат за 1 млн 800 грн, який дуже необхідний для діагностування хворих.

https://www.facebook.com/dykyi.ga/videos/2294878797480950/