Обухів
Суспільство

У Миронівці соціальний центр отримав меблі для родин, які опинилися у скрутному становищі

Дивани, столи та стільці згодом передадуть у сім’ї, які відчувають матеріальну скруту та потребують допомоги.

У Миронівці соціальний центр отримав меблі для родин, які опинилися у скрутному становищі - зображення

Пресслужба Миронівської міської ради повідомила на своїй фейсбук-сторінці про те, що на балансі комунальної установи "Миронівський центр надання соціальних послуг" з'явилися меблі для родин, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Тож родинам місцевих жителів, якими опікується центр, за потреби передадуть 3️ великі дивани; 9️ диванів-малюток; 1️ пеленальний столик; 9️ крісел та 8️ стільчиків.

У міськраді нагадали, що у КУ "Миронівський центр надання соціальних послуг" також існує фонд необхідних речей та одягу для родин, що опинилися у СЖО, і за необхідності вони також можуть бути використані.

Раніше повідомлялося, що у Баришівському районі в неблагонадійних батьків забрали дітей. Дільничний офіцер Баришівського відділення поліції в ході проведення профілактичних заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу відвідав родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.