Головні новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

У Міноборони розповіли, які є доплати для важкопоранених військових

Існує ще таке поняття як грошова допомога для оздоровлення.

У Міноборони розповіли, які є доплати для важкопоранених військових - зображення

Військовослужбовці, які отримали серйозні поранення на фронті та потребують стаціонарного лікування в закладах охорони здоров’я, можуть розраховувати на додаткові виплати. Про це розповіла заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова у своєму інтерв’ю для "Укрінформу".

За її словами, додаткові виплати передбачені для військових, які отримали серйозні поранення, такі як контузії, травми та каліцтва, і знаходяться на лікуванні в стаціонарних установах, включаючи й закордонні лікарні.

У Міноборони розповіли, які є доплати для важкопоранених військових - зображення
Наталія Калмикова. Фото з фейсбуку

Сума цієї винагороди становить 100 тисяч гривень і виплачується за період лікування в лікарнях, включаючи час переміщення до лікарняного закладу.

Крім того, ця ці гроші нараховують військовим, які перебувають у відпустці для лікування після серйозного поранення, визначеного військово-лікарською комісією.

Наталія Калмикова пояснила, що під час відпустки з військової служби військовослужбовець має право на збереження свого грошового забезпечення.

Проте, також існує можливість отримання грошової допомоги для оздоровлення, яка надається захисникам за рапортом, зокрема, у випадку виходу їх на щорічну основну відпустку або її частину.

Нещодавно, в Україні оновили виплати військовослужбовцям. Військовослужбовець, який воює безпосередньо на лінії зіткнення, отримуватиме 20 100 гривень основного грошового забезпечення плюс 100 тисяч за участь у бойових діях і 70 тисяч за кожні 30 днів на лінії бойового зіткнення.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.