Новини
Головні новини

В Україні оновили виплати військовослужбовцям

Військовослужбовець, який воює безпосередньо на лінії зіткнення, отримуватиме 20 100 гривень основного грошового забезпечення плюс 100 тисяч за участь у бойових діях і 70 тисяч за кожні 30 днів на лінії бойового зіткнення.

В Україні оновили виплати військовослужбовцям - зображення
Фото: ЗСУ

Про це повідомив речник Міністерства оборони старший лейтенант Дмитро Лазуткін під час прямого ефіру телемарафону "Єдині новини".

Крім цього, спікер зазначив, що наразі існує встановлена грошова винагорода за знищену російську техніку:

  • Ворожий автомобіль — 12 180 гривень

  • Танк — 48 720 гривень

  • Літак або вертоліт — понад 100 тисяч гривень

  • Корабель 1 рангу — понад 243 тисячі гривень

  • БТР та БМП — понад 40 тисяч гривень

"Чергову "москву" є серйозний стимул нищити. Для того, щоб отримати таку виплату потрібний запис у журнал бойових дій, щоб було донесення та бажане фото та відеофіксація. Зараз ведеться сучасна та високотехнологічна війна, тому це не має стати проблемою", —

додав Дмитро Лазуткін.

Також спікер наголосив, що люди, які проходять тривале лікування після поранення отримуватимуть затверджене мінімальне грошове забезпечення у 20 100 гривень.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України встановив доплату в розмірі 70 тис. грн для військовослужбовців і поліцейських, які виконують бойові завдання на першій лінії. Одноразова винагорода нараховуватиметься за кожні 30 днів виконання таких завдань.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.