У месенджері WhatsApp з'явився офіційний канал застосунку “Дія”
![У месенджері WhatsApp з'явився офіційний канал застосунку “Дія” У месенджері WhatsApp з'явився офіційний канал застосунку “Дія” - зображення](/storage/resized/lg/news/9bfe58bd-aa1b-4525-b2a9-a664a3e62c32/images.jpeg)
Підписатися на канал “Дії” у WhatsApp можна за посиланням.
Про це повідомляє пресслужба застосунку.
"Дія у WhatsApp. Дізнаватися про диджитал-новини країни відтепер ще зручніше.
Турбуємось, щоб українці отримували перевірену інформацію з офіційних джерел, - розширюємо канали комунікації держави у смартфоні", —
йдеться у повідомленні.
Відтепер у Дії можна подати заяву у Міжнародний реєстр збитків, якщо ваше майно постраждало від російської агресії і є наявний акт про обстеження від місцевої влади про зруйноване або пошкоджене житло.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.