У Макарові порушник прибрав стихійне сміттєзвалище
Нещодавно в одній з лісопосадок біля смт Макарів інспекторами ГФ "Макарівська муніципальна інспекція" було виявлено стихійний смітник.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120044251_359694085398725_8258028502932952518_o.jpg)
Під час здійснення перевірки по даному факту було встановлено одного з порушників, який причетний до влаштування даного звалища. Ним виявився мешканець смт Макарів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120033772_359694235398710_3533936839297324195_o.jpg)
Винного притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, порушник за власний кошт ліквідував сміттєзвалище, йдеться на сторінці громадського формування.
Нагадаємо, що на Макарівщині у державну власність повернули понад 8 га лісу. Скарги відповідачів було відхилено апеляційним судом.