У Бородянці за підтримки Говарда Баффета відновили поліцейське відділення, зруйноване у 2022 році (ФОТО)
.jpg)
Про це повідомила Національна поліція України на своїй Facebook сторінці.
"Через три роки після російських обстрілів у Бородянці, сьогодні, 7 квітня, відкрили сучасне відділення поліції європейського зразка. Його побудовано Говарда Баффета. Голова Нацполіції Іван Вигівський зазначив, що Бородянка опинилася на головному шляху до столиці та одна з перших взяла на себе удар ворога у березні 2022 року. Тоді будівлю відділення поліції було практично знищено", -
йдеться у повідомлені.
 (1).jpg)
"Відкриття відділення поліції сьогодні - це не тільки відбудовані стіни. Це відновлення безпеки, справедливості, правопорядку на цій території. Ця відбудова стала можливою завдяки підтримці фонду Говарда Баффета. Ми вдячні філантропу і нашому великому другу України і Нацполіції Говарду Баффету за допомогу. Він максимально доклав зусиль і допоміг побудувати це відділення поліції фактично з нуля", - сказав Іван Вигівський голова Національної поліції України.
В свою чергу американський меценат Говард Баффет розповів присутнім про перші дні окупації Бородянки, і як почав відбудувати знищений російськими окупантами відділ поліції.
 (1).jpg)
"Я радий і гордий, що можу бути тут разом із Вами на відкритті цього поліцейського відділу. Для мене ця будівля більше ніж просто приміщення. Це - честь і пам’ять про офіцерів, поліцейських, які захищають свою країну, її суверенітет і громадян. Цей відділ поліції присвячений їм і їхній роботі", -
наголосив Говард Баффет.
У знак поваги і вдячності Говарду Баффету вручили нагрудний знак "За заслуги перед Київщиною".
 (1).jpg)
Іван Вигівський додав, що Фонд Говарда Баффета вже передав гуманітарну допомогу та обладнання для потреб підрозділів Нацполіції на загальну суму понад 25 мільйонів доларів. Ще 8 мільйонів доларів заплановано цьогоріч. Йдеться про автомобілі, пристрої для швидкого встановлення ДНК-профілю, квадрокоптери, генератори та інші необхідні засоби для посилення української поліції в умовах війни.
Нагадаємо, що українські криміналісти з різних куточків країни проходять навчання у мобільній ДНК-лабораторії. Це сучасний пристрій, який дозволяє істотно скоротити розпізнавання біоматеріалу на місці ракетної атаки чи інших воєнних злочинів росіян. Детальніше про роботу приладу - дивіться у сюжеті журналістки медіа “Погляд” Марії Марчук.