Новини
Макарів
Автоновини

У Макарові на впровадження системи відеоспостереження витратили 977,4 тис. грн


У Макарові встановлять комплекс обладнання та програмного забезпечення, призначений для спостереження за територією, діями та ситуацією у селищі.

На початку року Макарівська селищна рада виділила 1060 тис. грн на впровадження системи відеоспостереження в селищі, проте після чотирьох тендерів в результаті проведення аукціону, ціна на закупівлю зменшилася до 977,4 тис. грн.

«Сьогодні – це найбільш затребувана система для охоронних та моніторингових цілей. Розвиток систем відеоспостереження відкриває нові можливості не тільки для фіксації правопорушень, а, що є більш важливим, для їх попередження», – повідомляють у Макарівській селищній раді.

Система відеоспостереження забезпечить зовнішнє оглядове відеоспостереження з можливістю розпізнавання обличчя, автомобільних номерів, їх фіксація, пошук та виявлення.

Система відео спостереження стане складовою частиною загальнообласної системи, що має централізовану трирівневу архітектуру: комплексні системи відеоспостереження, сloud-платформу збору, обробку та накопичення відеоданих та моніторинговий центр Головного управління Національної поліції в Київській області з віддаленими робочими місцями в підрозділах поліції області.