#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Здоров'я

У лікарню Василькова привезли третього пацієнта з COVID-19

10.04.2020 Надiя Проценко 0

Сьогодні, 10 квітня, до Васильківської лікарні поступив третій хворий пацієнт із підтвердженим діагнозом COVID-19. За словами головного лікаря Васильківської ЦРЛ Лідії Пацало, пацієнт із смт Бородянка. Про його стан інформація буде опублікована згодом.

Як «Погляд» повідомляв раніше, у Васильківській лікарні вже є 2 пацієнти з  COVID-19. Один іх них – це чоловік з м. Буча, друга пацієнтка з м. Васильків.

Збільшення пацієнтів з COVID-19, особливо з інших районів, – це велике навантаження на бюджет Васильківського району. Як зауважила Наталія Баласинович, голова Васильківської райради, в інтерв’ю «Погляду», в таких умовах як зараз доводиться екстрено залучати кошти з інших статей в бюджеті, зокрема, брати кошти, які призначені на оздоровлення дітей, щоб забезпечити медиків Васильківської ЦРЛ необхідними засобами захисту, медикаментами тощо. «Але, зрозуміло, що ніякого бюджету не вистачить, якщо не буде благодійної допомоги наших місцевих меценатів», – додала очільниця райради.

Нагадаємо, що 10 квітня меценат подарував Васильківській лікарні 3 апарати ШВЛ.

Лідія Пацало також зазначила, що нині в інфекційному відділенні цілодобово працює лікар-інфекціоніст, а на території лікарні чергує терапевт: «Це дозволило організувати роботу таким чином, щоб цілодобово спостерігати за пацієнтами, а також зменшити ризики розповсюдження інфекції, адже терапевт не йде в інфекційне відділення, а інфекціоніст не йде у лікарню».