Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

У Києво-Святошинському районі викрали та знущалися над чоловіком


Києво-Святошинською місцевою прокуратурою двом особам повідомлено про підозру в незаконному викраденні людини, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалось заподіянням фізичних страждань потерпілому задля заволодіння майном останнього.

Так, 22 жовтня поточного року один із підозрюваних спільно з невстановленими особами в с. Софіївська Борщагівка всупереч волі потерпілого та, застосовуючи до нього фізичну силу заштовхали його до автомобіля Volkswagen Transporte, поїхавши у невідомому напрямку.

Інший підозрюваний, уже в с. Новосілки Києво-Святошинського району, куди привезли бранця, маючи прямий умисел на незаконне позбавлення волі та подальше утримання потерпілого, перейняв його відповідно до попередньо узгодженого плану дій та помістив до салону іншого автомобіля, де спільно з іншими особами продовжували утримувати чоловіка проти його волі. Увесь час потерпілому ноносились тілесні ушкодження. На даний час підготовлено клопотання в суд про обрання щодо підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Вживаються заходи до встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. Досудове розслідування триває.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел