Новини
Технології
Київ

У Києві запустили поліцейський мобільний додаток MyPol


Фото - appmypolice.com

Волонтери-розробники поліцейського мобільного додатку MyPol запустили проєкт у Києві. Відтепер MyPol працює по всій Україні.

Про це розповідається в релізі проекту.

Як працює додаток MyPol?

  • За допомогою додатку можна миттєво викликати поліцію. Для цього достатньо просто натиснути на червону кнопку SOS, і ваш виклик поліція розгляне як першочерговий. Якщо виклик має інформаційний характер — патрульні отримають повідомлення, але відреагують у черзі пріорітетності. У випадку, якщо у вас немає доступу до інтернету, додаток запропонує надіслати вам зашифроване СМС-повідомлення чи зробити виклик.
  • Додаток також надає можливість надсилання фото правопорушень, що допоможе диспетчерам набагато легше зорієнтувати патрульних на виклики.
  • MyPol має функцію пошуку найближчих відділень поліції та медичної допомоги. Також через застосунок можна отримувати важливі сповіщення щодо оперативної ситуації в місті та області.
  • У додатку можна залишити відгук та оцінити роботу поліцейських за номером жетону.

MyPol доступний для завантаження у Google Play і Apple Store та повноцінно працює в 23 обласних центрах України. Наразі додаток встановили вже 110 746 людини. Кожного тижня ним користується майже 50 623 людини. За 2019 рік користувачі здійснили 5 500 звернень та оцінили роботу 1 000 робітників поліції.

«Додаток охоплює всі скарги на правопорушення. За допомогою додатку можна проінформувати про неправомірне паркування, невикористання пасків безпеки у таксі, про телефонну розмову водія маршрутки під час їзди, чи, приклад,  якщо ваші гучні сусіди не дають вам спати уночі - також скористайтесь додатком»,  - зазначив СЕО проекту My Pol, Дмитро Подворчанський.

Для довідки: Додаток MyPol розробили за підтримки ГО «Асоціація Noosphere», підприємця Макса Полякова та Патрульної поліції України ще у 2015 році. З 2016 року розпочалося тестування та підключення до роботи перших 10 областей.