Новини
Суспільство
Культура
Київ

У Києві запрацює дитячий садок в онлайні


Більше місяця карантину в Україні позаду. Якщо школярі та студенти навчаються дистанційно, то ось малюкам-дошкільнятам зовсім сумно, адже не всі дорослі мають час на розвиваючі заняття з дітьми, особливо ті, хто продовжив на карантині працювати віддалено. Тож для дітей дошкільного віку в столиці вирішили відкрити дитячий садок в онлайн режимі.

Дистанційний дитячий садок запрацює з понеділка, 20 квітня, повідомляється на фейсбук-сторінці КМДА. Садок працюватимеме на базі Платформи емоційної підтримки киян Освітній Хаб – EduHub.in.ua.

Долучитися до цього садочку запрошують всіх охочих віком від 4 до 6 років за посиланням. Кваліфіковані вихователі щодня будуть влаштовувати три активності по 30 хвилин кожна. Радник Київського міського голови Володимир Бондаренко наголосив, що карантин це не канікули, тому варто скористатися такою можливість навчання для малюків.

Нагадаємо, що У Києві запущено онлайн-платформу для емоційної підтримки під час карантину: Кличко. Консультації цілодобово надають 20 фахівців, тренерів освітнього хабу Києва

Читайте також: До Київського центру емоційної підтримки звертаються і з-за кордону: Кличко