Новини
Надзвичайні новини
Київ

У Києві за два тижні евакуйовано 594 авто припаркованих з порушенням ПДР


Патрульні поліцейські та інспектори з паркування на вулицях Києва щодня виявляють десятки машин, припаркованих із порушенням вимог ПДР України.

Виявлені автівки евакуйовують на три спеціальні майданчики для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів, які розпочали свою роботу з вересня минулого року. При цьому евакуацією і транспортуванням займаються комунальні підприємства, які уклали договори з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА.

За чотири місяці минулого року зі столичних вулиць евакуювали 2 680 автомобілів, припаркованих із порушенням вимог ПДР, а з початку 2020 року –594. На водіїв-порушників складено протоколи за ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім цього, їм необхідно заплатити за транспортування та зберігання автомобіля на спецмайданчику. Після сплати усіх необхідних послуг та штрафів повернути евакуйований автомобіль мають право власники та особи, які на законних підставах користуються транспортним засобом.

Поліція Києва звертається до автовласників із проханням дотримуватися Правил дорожнього руху, не порушувати вимоги паркування, адже це призводить до транспортних заторів і негативно впливає на пропускну спроможність окремих ділянок доріг.

Одночасно повідомляємо: інформацію щодо евакуації транспортного засобу чи перебування його на спеціальному майданчику, можна дізнатися за номером спецлінії 102 або на телеграм-каналі - Київська платформа евакуації - @TowTruckKyiv.