У Києві з’явився мурал на тему коронавірусу
Художник Віталій Гідеван у столиці біля мосту Метро створив новий мурал. Це лев у масці, що закликає людей не піддаватися паніці, а дбати про власну гігієну.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89721951_2788236021296238_7074357117049634816_o.jpg)
У своєму дописі у Facebook художник написав: «Найважливіша річ у житті кожного – це здоров’я власне та рідних людей. Напевно, ми ніколи так за нього не хвилювалися, як у час оголошеної пандемії. Щосекундний контроль статистики та пусті полиці магазинів. Я закликаю не піддаватися паніці, а дотримуватися правил власної гігієни! Все буде добре! Бажаю кожному міцного здоров’я!».