Новини
Суспільство

У Києві виготовлятимуть боєприпаси для НАТО


Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" готується до виробництва 155 мм боєприпасів, що використовують країни НАТО.

Фото: "Артем"

Про це розповів голова правління компанії Володимир Зімін в ефірі Security Talks.

Наразі на підприємстві виготовляють установчу партію, яка у червні має розпочати випробування. Уточняється, що вже є вся необхідна оснастка та відштампована донна частина.

"У нашій версії він буде двоскладовий, тобто він матиме донну частину та верхню частину. Наступного тижня переходимо до роботи над верхньою частиною боєприпасу та до червня ми вийдемо на випробування", –

Володимир Зімін

У серпні 2018 року на ДАХК "Артем" стартувало виробництво вітчизняних 152-мм боєприпасів аналогів радянським ОФ-29. Від базового артилерійського снаряду він відрізнявся більшою механічною точністю та меншою похибкою по вазі. До того ж український аналог збірний з трьох частин – донної, верхньої та конусної, на відміну від радянського зразка.

Необхідність складної конструкції зумовлена відсутністю спеціального технологічного обладнання для глибокого пресування, яке б дозволило спростити виробництво та здешевити сам боєприпас.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у Святошинському районі чоловік зберігав небезпечні боєприпаси. Небезпечні предмети вилучили та відправили на експертизу. А у Василькові колишній військовослужбовець хотів продати боєприпаси.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.