Новини
Новини Київської області
Надзвичайні ситуації

У Києві врятували чоловіка, який стрибнув із мосту у Дніпро


Чоловік перебував під водою та стрімко опускався на дно.

Сьогодні, 15 квітня, о 07:40 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що з Північного мосту у річку Дніпро впала людина.

На місце події було направлено водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Враховуючи те, що подія трапилася неподалік від частини спеціальних рятувальних робіт, водолазам швидко вдалося дістатися до місця виклику. Прибувши до місця події, водолази побачили сумку, яка плаває на поверхні води, підпливши ближче, бійці виявили чоловіка, який перебував на глибині 1 м та йшов на дно.

Не гаючи часу, бійці відразу ж приступили до рятувальних робіт. За допомогою водолазно-рятувального спорядження, чоловіка 1964 року народження вдалося витягнути із води на рятувальний човен. Слідуючи до місця дислокації, чоловіку надано першу домедичну допомогу (непрямий масаж серця і штучну вентиляцію легенів). Прибувши в розташування частини, бійці передали чоловіка працівникам швидкої медичної допомоги для подальшої госпіталізації

Причину і обставини даного випадку встановлюватимуть правоохоронні органи.

Головне управління ДСНС України у м.Києві